Uitslagen Kampioenschapsclubmatch 2018

Op zaterdag 26 mei 2018 werd de Kampioensclubmatch van de VvdNSDTR gehouden. Onderstaand treft u alle uitslagen (fouten voorbehouden).

Wij feliciteren een ieder met de behaalde resultaten.

WINNAAR VAN DE KAMPIOENSCLUBMATCH 2018: ALBA NUADH GWENNY'S WORKING SECRET

HOOFDRESULTATEN    
NR Onderdeel   Naam Hond
29 BESTE JONGSTE PUP   FLAME OF LIFE AQUA SILVA
5 BESTE PUP   QUINN QUUS OF GREAT PLEASURE
39 BESTE TEEF   NIRVELLI HONEY I AM HOME
17 BESTE REU   ALBA NUADH GWENNY'S WORKING SECRET
17 BEST OF BREED   ALBA NUADH GWENNY'S WORKING SECRET
39 BEST OPPOSITE SEX   NIRVELLI HONEY I AM HOME
12 JEUGD REU (1U)    READYFOR TAKEN 'T GREAT PLEASURE
38 JEUGD TEEF (1U)   BLOSSOM HAZE LIGHTNING BEAUTY
57 BESTE GEBRUIKSHOND   FINAL FANTASY OF RED GLORY
49 VETERAAN TEEF (1U)   CH. ALBA NUADH ABBY NA MAYLA
17 CAC REU   ALBA NUADH GWENNY'S WORKING SECRET
12 RES CAC REU   READYFOR TAKEN 'T GREAT PLEASURE
39 CAC TEEF   NIRVELLI HONEY I AM HOME
57 RES CAC TEEF   FINAL FANTASY OF RED GLORY

 

Hieronder staan de uitslagen onderverdeeld naar reuen en teven op catalogusnummer

NR GESLACHT STAMBOOMNAAM KLASSE UITSLAG
         
1 REU INFERNO OF AQUA SILVA Jongste Puppyklas 2VB
2 REU ALBA NUADH GWENNY'S LIGHT IT UP Jongste Puppyklas 3B
3 REU RASTEAU AOC OF GREAT PLEASURE Jongste Puppyklas 1VB
4 REU QUY SPIKE OF GREAT PLEASURE Puppyklas 2B
5 REU QUINN QUUS OF GREAT PLEASURE Puppyklas 1VB
6 REU SUNDANCE KID V.'T DEKKERSHOF Jeugdklas 3U
7 REU I WANNA BE YOUR MAN FROM CASHEL VALE Jeugdklas 2U
8 REU TEMPLE OF MINERVA PENTAS Jeugdklas absent
9 REU RED CALYPSO’S DUCK ROCK RIVER GEM Jeugdklas ZG
10 REU ALLIANCE DE LA VIE MY WISH FOR YOU Jeugdklas 4ZG
11 REU SUNCATCHER'S ALL THAT MATTERS Jeugdklas ZG
12 REU READYFOR TAKEN 'T GREAT PLEASURE Jeugdklas 1U
13 REU MADLY KENZO V.D. AMANDELGAARD  Jeugdklas Niet te beoordelen
14 REU ALLIANCE DE LA VIE SPIRIT OF LIFE Tussenklas 1ZG
15 REU TANTRAMAR'S BAYARD LITTLE RIVER Tussenklas 2ZG
16 REU MANUSIA'S MACK-LUCIE Openklas absent
17 REU ALBA NUADH GWENNY'S WORKING SECRET Openklas 1U
18 REU PABLO DICE OF GREAT PLEASURE Openklas 4ZG
19 REU BINK'S LIGHT OF STROEZEL SENSATION Openklas ZG
20 REU ARAMIS ROCCO DI CASA TOLLER Openklas 3U
21 REU RED RAISINS BAYARD FOR ALLIANCE Openklas 2U
22 REU CAESAR TEVREDEN RAKKERS Openklas ZG
23 REU ALDEBARAN Á STAR VAN DE AMANDELGAARD Openklas ZG
24 REU MANITOU'S SPARKLING JOPPE Kampioensklas 1U
25 REU CH ROANEDEN'S GOLDRUSH Kampioensklas 2U
26 REU ALLIANCE DE LA VIE NIKAN Fokkersklas 2U
27 REU PAPARAZZI PICKLES OF GREAT PLEASURE Fokkersklas 1U
28 TEEF ANNIE OAKLEY OF CHERRIES PRIDE Jongste Puppyklas 2VB
29 TEEF FLAME OF LIFE AQUA SILVA Jongste Puppyklas 1VB
30 TEEF TANTRAMAR'S PAMELA PEANUT Jongste Puppyklas 4WB
31 TEEF ALBA NUADH GWENNY'S HIT THE LIGHTS Jongste Puppyklas 3VB
32 TEEF TOLLWEST BURGESS SHALE Puppyklas 1VB
33 TEEF ALLIANCE DE LA VIE MORE THAN A DREAM  Jeugdklas 4ZG
34 TEEF RED RIVERLANDS ALBERTA WILD ROSE Jeugdklas ZG
35 TEEF ALL I WANT IS YOU V.'T DEKKERSHOF Jeugdklas 2U
36 TEEF TEMPLE OF MINERVA DAHLIA Jeugdklas ZG
37 TEEF XIVA DI CASA TOLLER Jeugdklas 3U
38 TEEF BLOSSOM HAZE LIGHTNING BEAUTY Jeugdklas 1U
39 TEEF NIRVELLI HONEY I AM HOME Tussenklas 1U
40 TEEF DON'T LEAVE ME NOW V.'T DEKKERSHOF Tussenklas 2U
41 TEEF MANUSIA'S IVY-PUCK  Tussenklas ZG
42 TEEF SPLASH TAKIN A BATH UNDER THE RED SKY Tussenklas 4U
43 TEEF SPLISH SPLASH FROM CASHEL VALE Openklas 2ZG
44 TEEF ALLIANCE DE LA VIE MARSH MALLOW Openklas absent
45 TEEF ALLIANCE DE LA VIE GLORY DAYS Openklas 1U
46 TEEF PIP OF GREAT PLEASURE Openklas 3ZG
47 TEEF SHADY MAPLE UNDER THE RED SKY Gebruikshondenklas 2U
48 TEEF HIGH HOPES OF GREAT PLEASURE Veteranenklas 2U
49 TEEF CH. ALBA NUADH ABBY NA MAYLA Veteranenklas 1U
50 TEEF PERLA OF GREAT PLEASURE Fokkersklas 2ZG
51 TEEF ALBA NUADH GWENNY'S BEST KEPT SECRET Fokkersklas 1U
52 TEEF ODETTE ON CLOUD NINE OF GREAT PLEASURE Fokkersklas 3ZG
56 TEEF CARNIVAL Tussenklas 3U
57 TEEF FINAL FANTASY OF RED GLORY Gebruikshondenklas 1U